pc hakkinda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Elite-M2 Süper Private Server Beyaz Zirh'a Dönüştürme Açık..
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptySalı Haz. 01, 2010 1:04 pm tarafından #ElitePvpTr

» Elite-M2 7/24 Süper Private Server..
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptyPerş. Mayıs 27, 2010 7:09 pm tarafından #ElitePvpTr

» oyuncu banlamak
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptySalı Mayıs 18, 2010 6:35 pm tarafından Admin

» log hatası için kesin çözüm
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptySalı Mayıs 18, 2010 6:34 pm tarafından Admin

» serveriniz exe yapmak
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptySalı Mayıs 18, 2010 6:31 pm tarafından Admin

» gorevleri türkçe yapmak
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptySalı Mayıs 18, 2010 6:28 pm tarafından Admin

» samsung kodları
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptyPaz Mayıs 16, 2010 7:22 pm tarafından Admin

» nokia kodları
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptyPaz Mayıs 16, 2010 7:20 pm tarafından Admin

» Men of War(demo)
Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 5:06 pm tarafından Admin

Giriş yap

Şifremi unuttum

Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor)

Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) Empty Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor)

Mesaj  Admin Çarş. Tem. 02, 2008 2:22 pm

Windows işletim sisteminin ve üzerinde kurulu olan programların açılış kapanış sürelerini kısaltarak zamandan tasarruf sağlar. Ticari açıdan bir örnek verecek olursak; programların ve sistemin daha hızlı çalışması daha çok işin yapılmasını sağlayacak ve verimliliği artıracaktır. Bu verimliliğin geçerli olduğu bilgisayar sayısının çok yüksek olması yapılan işlerdeki verimliliğinde artışı olacaktır. Ayrıca işletmenin daha hızlı bilgisayar sistemleri için harcadığı donanım maliyetlerini de düşürecek ve elindeki mevcut sistemlerle en iyi performansı almasını sağlayacaktır.

NOT: Program Windows XP İşletim sisteminin kurulu olduğu her tür PC ve Laptopta sorunsuz olarak kullanılabilir.
Kendi 3 bilgisayarımda da açılış performansını farkedilir ölçüde etkiledi
bunun dışında arkadaşlarımla paylaşıp çalışırlığını test ettirdim
ve upload ettim

Jet Xp (Ücretsiz ve Gerçekten hızlandırıyor) Ekrang10

http://rapidshare.com/files/102587412/JetXpUploadedByM.H.Orhan.rar
Admin
Admin
baş paylaşımcı
baş paylaşımcı

http://indirmekrali.hareketforum.com

- Similar topics